Еволюція людини

Слайды и текст этой презентации

Слайд №1
Еволюція людини

Слайд №2
Версія еволюціоністів
Чому «нижча» родина людиноподібних мавп усе ще існує, тоді як не збереглося жодного представника перехідних форм, котрі нібито були більш пристосовані до життя?
Слайд №3
Сьогодні ми бачимо шимпанзе, горил та орангутангів, але не бачимо жодних «мавполюдей».
Слайд №4
Але, на підставі наукової літератури, музейних експозицій і телепередач складається враження, ніби є численні докази того, що люди походять від мавпоподібних істот. Чи це дійсно так?
Слайд №5
У журналі “Наука” повідомлялося: “Основний науковий доказ складається з мізерної купки кісток, на підставі яких і треба вибудувати еволюційну історію людини. Один антрополог прирівняв це завдання до спроби відтворити сюжет роману “Війна і мир” на підставі 13 навмання вибраних сторінок”.
Палеонтологічний літопис
Слайд №6
Палеонтологічний літопис
Люди сучасного типу зі здатністю мислити, планувати, винаходити, застосовувати набуті знання і розмовляти складними мовами з’являються у літописі викопних решток раптово, без будь-яких предків або перехідних форм.
Слайд №7
Саме тому відомий анатом Соллі Цукерман написав: “Пошуки легендарної “відсутньої ланки” … уможливлюють процвітання спекуляцій та міфів”.
Слайд №8
Як наслідок, “родовідне дерево”, за допомогою якого зображують уявний еволюційний розвиток людини, постійно змінюється.
Слайд №9
Мавпоподібний гризун
Найстаршим предком людини еволюціоністи уважають цю, подібну до гризуна тваринку. Але жодні перехідні стадії ніколи не єднали її навіть з іншими тваринами.
Слайд №10
Єгиптопітек
Далі в загальноприйнятому списку, причому з інтервалом приблизно в 40 млн. років, ідуть викопні рештки, знайдені в Єгипті – єгиптопітек. В журналах та шкільних підручниках нерідко з’являються зображення цих мавп з підписом: “Наш спільний предок”. Однак, викопних решток, які це підтверджують, не виявлено.
Слайд №11
Рамапітек
Скам’янілі рештки рамапітека знайдено понад півсторіччя тому, а саме: фрагменти щелепи та зубів. На підставі цих “знахідок” було відтворено вигляд мавпоподібної істоти, прямоходячої і двоногої. Рамапітек десятиріччями посідав щонайбезпечніше місце при основі родовідного дерева людини. Однак нові знахідки скам’янілостей показали, що він дуже схожий на сучасних людиноподібних мавп.
Слайд №12
Австралопітек
Вперше скам’янілі рештки австралопітека були знайдені в Африці. Його швидко “вписали” в родовідне дерево людини, але поглиблене вивчення решток показало, що це була звичайна мавпа.
Слайд №13
Така ж доля спіткала багатьох інших “предків” людини. Стає очевидним, що за мавп’ячою теорією походження людини стоять не наукові факти, а прагнення багатьох вчених видати бажане за дійсне.
Слайд №14
Дякую за увагу!