7 правил здорового способу життя

Слайды и текст этой презентации

Слайд №1
7 правил здорового способу життя.
Виконала Кудь А.В
ФБС-1-12

Слайд №2
правило № 1
Найважливіше при здоровому способі життя — це харчування. Правильне харчування! Більше фруктів і овочів, продуктів, наповнених корисними для нашого організму речовинами. Ніяких гамбургерів, коли, чіпсів та іншої гидоти.
Слайд №3
правило № 2
Будьте активними, життєрадісними і відкритими до світу. Загартовуйте свій організм. Прогулянки на свіжому повітрі, ранкова пробіжка, зарядка вранці. Ходіть більше пішки, гуляйте у парках. Прагни рухатися якомога більше. Рух – це життя! Частіше ходити пішки: ходьба активізує кровообіг.
Кілька разів за день потягуйтеся всім тілом, напружуючи м’язи спини і ніг.

Слайд №4
правило № 3
Здоровий спосіб життя жодним чином не сумісний з шкідливими звичками: куріння, вживання алкоголю і тим більше наркоманія. Адже це основні чинники, які погіршують здоров’я.
Слайд №5
правило № 4
правильний розпорядок дня. Це, перш за все, 8-ми годинний здоровий сон. Потрібно привчити свій організм лягає і прокидатися в один і той же час, не залежно від того, який день тижня: будній чи вихідний.
Слайд №6
правило № 5
Одне з найважливіших правил здорового способу життя — це позитивний настрій! Не зациклюйтеся на невдачах і промахи.
Слайд №7
правило № 6
Для хорошого фізичного стану необхідне правильне, глибоке і спокійне дихання. Старайся частіше провітрювати приміщення, в якому знаходитеся.
Слайд №8
правило № 7
Здоровий спосіб життя — це так само дбайливе ставлення до себе! Себе треба любити, про себе потрібно піклуватися.