Інвестиції в рекреаційний комплекс

Слайды и текст этой презентации

Слайд №1
Інвестиції в рекреаційний комплекс
Підготували:
Рудь Лілія
Любаненко Вікторія
Нерознак Оксана

Слайд №2
Рекреаційний комплекс -це сукупність потужних комплексів відпочинку, курортного лікування та туризму.Україна має всі необхідні умови для розвитку рекреаційного комплексу. У країні є лікувально-оздоровчі, спортивні (туристичні), пізнавальні системи комплексу. У нас багато рекреаційних ресурсів: бальнеологічних (мінеральних вод, грязей), кліматичних, ландшафтних, пляжних, пізнавальних .
Слайд №3
Модель державного управління інвестиційною діяльністю в ТРС
Слайд №4
В роботі галузі є проблеми, що стримують її розвиток. Серед них:- відсутність розгалуженої системи інформаційно-рекламного забезпечення діяльності галузі та туристичних представництв за кордоном;- відсутність цивілізованих умов перетину кордону та несприятливий візовий режим для іноземних туристів;- податкове законодавство, що не сприяє вкладенню інвестицій в інфраструктуру туризму та санаторно-курортний комплекс,- різновідомча підпорядкованість туризму та санаторно-курортного комплексу,- недоліки в системі регіонального управління.
Слайд №5
Для вирішення цих проблем, необхідно вжити заходів, а саме:
— підтримати пріоритетний розвиток створення місць міжнародного ту-ризму та внести зміни до місцевого податкового законодавства; — активізувати залучення приватного капіталу для розширення туризму; -розробити програми та методики вивчення учнями історії і сучасного життя населення України, народних традицій;
— відновити діяльність екскурсійних баз у містах, центрах народного мистецтва, пам’ятних місцях історичних подій, особливих природних зонах, національних і міжнародних парках, пунктах для прийому туристів.
Слайд №6
Можна виділити наступні пріоритетні напрямки залучення інвестицій у туристично-рекреаційний сектор економіки:
— стимулювання інноваційної діяльності у сфері оздоровлення, лікування та рекреації, забезпечення конкурентоспроможності вітчизняних методів та технологій санаторно-курортного лікування на зарубіжних ринках; формування рекреаційно-туристичної інфраструктури на рівні міжнародних стандартів (готелі, санаторії, пансіонати, транспорт, комунікації тощо);
— стимулювання інвестиційної діяльності у сфері супутніх послуг для рекреантів (торгівля, громадське харчування, інформаційна, фінансова інфраструктура, відпочинковий туризм);
— підвищення кваліфікації працівників рекреаційно-туристичного господарства;
Можна виділити наступні пріоритетні напрямки залучення інвестицій у туристично-рекреаційний сектор економіки:
Слайд №7
— реставрація та реконструкція пам’яток історії та культури, особливо таких, які репрезентують Україну на міжнародному ринку туристичних послуг;- розвиток «сільського» туризму, особливо у регіонах, які зберегли народні звичаї та традиції: Карпати, Полісся, Полтавщина, Поділля, Буковина та ін.;- рекламна діяльність — залучення значного потоку туристів в Україну неможливе без належної поінформованості потенційних рекреантів про рекреаційно-туристичний потенціал країни, його особливості та унікальність на світовому ринку туристичних послуг.
Слайд №8
Значення туристичного бізнесу постійно зростає. Це пов’язане із підвищенням його впливу на розвиток міжнародних зв’язків, пожвавлення економічного стану країни та окремих регіонів, можливістю поповнення валютних надходжень. За рахунок проведення послідовної економічної та культурної політики між різними народами світу туризм виступає стабілізатором налагодження та укріплення відносин між державами, дійовим фактором посилення престижу країни в світовому співтоваристві, ділових колах.
Слайд №9
Найбільшу привабливість серед курортних територій мають АР Крим, Закарпатська та Івано-Франківська, Одеська, Харківська, Чернівецька, Львівська та Київська області. Існують традиційні і перспективні санаторно-курортні райони з унікальними природними ресурсами для відпочинку і лікування. Одним із критеріїв перспективного санаторно-курортного будівництва є наявність або відсутність у певній місцевості гідромінеральних ресурсів.
Слайд №10
Слайд №11
Інвестиційні пропозиції
Тематичний парк пригод «Діноленд» м. Бахчисарай
Загальна вартість (млн. дол США): 150
Потреба в інвестиціях (млн. дол США): 150
Опис проекту:
Тематичний парк — парк розваг, створений для розваги вікових і соціальних категорій відвідувачів, розділенний на секції із загальними або різноманітними тематичними напрямками (наприклад, «Дикий Захід», «Космос» і т. п.), і складається з швидких і інших атракціонів, об‘єктів громадського харчування, магазинів і різноманітних шоу-програм. Проект «Діноленд» також буде включати в себе готельний комплекс, казино. Є додаткова можливість (80 га землі в ЗО км від парку) для пристрою гольф клубу.
Бажана форма участі потенційного інвестора:
Участь інвестора в капіталі створеного товариства, кредитування Забезпеченість проекту:
Наявність земельної ділянки 49,9 га (договір аренди на 49 років)
Термін окупності: 6 років
Слайд №12
Реконструкція санаторного комплексу «Саки» в п‘ятизірковий комплекс сучасного рівня . м. СакиЗагальна вартість (млн. дол США)- 32 Потреба в інвестціях (млн. дол США)- 27 Опис проекту:Унікальний парк-пам’ятник — об‘єднання найважливіших складових оздоровчого курорту: лікувальний бруд, мінеральна вода, достаток зелені, приємний клімат. Проектом передбачається:- Реконструкція 8 готельних корпусів на 216 номерів- Реконструкція історичної водолікувальниці і і грязелікування;- Будівництво ресторану і клубу, спортивної інфраструктури;- Облаштування території з каскадом озер у парковій зоні і мережею басейнів
Слайд №13
Бажана форма участі потенційного інвестора:Пайова участь, кредитування Забезпеченість проекту:Ділянка 24 га, майновий комплекс санаторію, бізнес-план і концепціяТермін окупності: 5 роківСтадія готовності проекту до реалізації:Розроблено бізнес-план
Слайд №14
Туризм на Черкащині
Туризм на Черкащині поступово стає однією з тих сфер, що найбільш динамічно розвивається і все більше і більше привертає інвесторів. Туризм створює нові робочі місця, позитивно впливає на інші галузі економіки. Він надає всі можливості для ознайомлення з історією, культурою, звичаями, з духовними та релігійними цінностями і дає дохід до місцевого бюджету.
Слайд №15
Слайд №16
Слайд №17
Основними принципами розвитку туристичної індустрії на Черкащині є створення нових і розвиток існуючих туристських послуг, широке залучення населення до участі в розбудові туристської діяльності, зростання добробуту сільського населення, усунення податкових і митних труднощів, які перешкоджають розвитку туризму, розробка заходів щодо захисту навколишнього середовища, впровадження маркетингових досліджень для просування туристських продуктів, підвищення професійного рівня працівників індустрії туризму.
Слайд №18
Черкаси будуть будувати британські архітектори На перший етап розвитку міста витратять 1 мільярд доларів інвестицій. Довгострокову програму розвитку Черкас розробили британські та українські архітектори спільно з виконавчим комітетом міської ради. Черкаси стали першим містом в Україні щодо залучення міжнародного досвіду та інвестицій на комплексний розвиток. Ознайомившись з містом, інфраструктурою, географічною особливістю, іноземці визначили переваги його розташування: Дніпро, наявність вільних від забудов територій, зелені зони відпочинку, пейзажі, близькість до столиці, перетини основних транспортних магістралей.
Слайд №19
Завдяки реалізації цього мегапроекту Черкаси перетворяться на місто туристичної та логістичної індустрії, а в черкащан з’являться можливості для самореалізації. Міжнародна компанія Чемпен Тейлор розділила місто на три зони: берегову, де можна створити зону відпочинку — розмістити готелі, ресторани, пляжі, спортивні об’єкти; промислову, яка має сполучення з іншими частинами міста; транспортну та логістичну розв’язку, яка має великий потенціал для зайнятості населення. Кошти будуть залучатися з різних джерел, включаючи особисте та кредитне фінансування.
Слайд №20
Дякую за увагу!!!